تبلیغات
دانشجویان مهندسی عمران دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشمر - نرم افزار EPANET 2
دانشجویان مهندسی عمران دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشمر

بازدید : مرتبه
تاریخ : جمعه 19 آذر 1389
این نرم افزار یک مدل شبیه ساز کامپیوتری است که رفتار های دینامیکی و انتقال کیفیتی آب را در یک پریود گسترده زمانی در سیستم توزیع آب آشامیدنی پیش بینی میکند.



برای مشاهده ی جزئیات بیشتر این پست به ادامه ی مطلب مراجعه کنید.

EPANET نرم افزاری است برای تحلیل رفتار کیفی  هیدرولیک و آب در شبکه های لوله های تحت فشار. این نرم افزار توسط مدیریت ریسک آزمایشگاه تحقیقاتی آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده، توسعه یافته است.بنابراین این یک نرم افزار همگانی بوده که ممکن است به صورت آزاد کپی و توزیع شود.یکسری راهنما و همچنین کدهای منبع و آپدیت های نرم افزار در آدرس برای دانلود موجودند.در انتهای این پست برای شما لینک دانلود نرم افزار EPANET 2.00.10 هم فراهم شده است.امیدوارم مورد استفاده قرار گیرد.

آدرس منابع اضافی برای نرم افزار که توسط توسعه دهنده فراهم شده است:

www.epa.gov/nrmrl/wswrd/dw/epanet.html

EPANET is a program for analyzing the hydraulic and water quality behavior of pressurized pipe networks. It was developed by the U.S. Environmental Protection Agency’s National Risk Management Research Laboratory. As such, it is public domain software that may be freely copied and distributed.You can Download The EPANET 2.00.10, from The Below Link.

دانلود نرم افزار EPANET 2.00.10

منبع : himech.wordpress.com

این جزوه آموزشی ارزشمند و تخصصی  نیز که در 9 فصل و 62 صفحه آماده شده است نیز توسط دوست عزیزمان جناب مهندس میرغفاری عزیز ارسال شده است که توضیحات این جزوه به زبان خود آقای میرغفاری اینچنین است "فایل ارسالی یک فایلل PDF آموزش نرم افزار EPANET 2 است کاری از مرکز مطالعات آب دانشگاه صنعتی شریف مربوط به پروژه تحقیقاتی شناسایی کنترل و پایش آب شبکه بهداشتی ذوب آهن اصفهان به کوشش دکتر تجریشی میباشد" ما هم از این دوست عزیز متشکریم و شما را به دانلود این فایل در دعوت میکنیم

دانلود

منبع:www.icivil.ir




طبقه بندی: نرم افزار ها و آموزش،  آب و هیدرولیک، 
برچسب ها: EPANET 2، تحلیل رفتار کیفی هیدرولیک آب، دانشگاه کاشمر، نرم افزار های آبرسانی، نرم افزار های هیدرولیک، نرم افزار EPANET 2، نرم افزار EPANET، دانلود EPANET 2، دانلود نرم افزار EPANET،
ارسال توسط مهران طاهرپور کلانتری
آرشیو مطالب
نظر سنجی
کدام قسمت از وبلاگ بهتر است؟











صفحات جانبی
لینك همكلاسی ها
بازدید كنندگان كشوری
free counters
خبرنامه